İzmir Hazır Mutfak İmalatı

izmir hazır mutfak
izmir hazır mutfak

Yeni bir ev aldığımızda ya da yeni bir eve taşınmaya karar verdiğimizde o evde baktığımız en önemli yerlerden biri de mutfağıdır. Bir mutfağın kullanışlı olması, mutfak dolaplarının kalitesi taşınmayı düşündüğümüz yeni evimiz için artı değerlerdir. Özellikle kadınların günün büyük bir kısmını geçirdiği mutfak konusunda çok daha hassas olduğu herkesçe malum. Peki nedir mutfağı ve haliyle mutfak dolaplarını bu kadar önemli kılan? İzmir mutfak dolabı imalatı yapan Özcan Mobilya sizlerle paylaştı.

Hepimizin de bildiği gibi son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe çok önemli atılımlar oldu. Çok farklı büyüklükte ve konseptte yeni yeni yaşam alanları oluşturuldu. Değişen inşaat sektörüyle birlikte ihtiyaçlar ve kullanım alanları da değişti. Özellikle son yıllarda hazır mutfak dolabı imalatında da önemli gelişmeler oldu. Yeni bir eve taşınırken eski evimizden birçok eşyamızı da beraberinde götürebiliriz. Bir tek şey dışında ; mutfak dolapları. Biliyoruz ki her mutfağın ölçüsü farklı, kullanım alanı farklı; haliyle de mutfak dolaplarının olduğu gibi sökülüp götürülmesi de güç. Ya yeni baştan mutfak dolabı imalatı yapılması gerekiyor ya da eski dolaplarımızın elden geçirilip tekrar dizayn edilmesi gerekiyor. Ya da yeni evinize uygun hazır mutfak dolaplarından seçmeniz gerekiyor. Hazır mutfak dolaplarının en önemli avantajı baştan sıfırdan imalatı yapılmayacağı için çok daha hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. İşte İzmir’de uzun yıllardır hazır mutfak dolabı, hazır mutfak imalatı hizmetinde öncü markalardan biri olan Özcan Mobilya sizleri hayalinizdeki mutfağa kavuşturuyor. İzmir’de hazır mutfak dolabı, hazır mutfak imalatı denilince ilk akla gelen firma olan Özcan Mobilya uzun yıllardır siz değerli İzmirli hemşerilerimizin hizmetinde.

İzmir Hazır Mutfak

Peki hazır mutfak nedir? Önce bu sorumuzun cevabını vererek başlayalım. Hazır mutfak denilmesinin sebebi dolapların önceden üretilip stoklanmasıdır. Hazır mutfak dolapları önceden standart olarak üretilmiş dolapların bir eve uygulanması anlamına geliyor. Yani siz evinizde mutfağınızın ölçüsünü alıp bir firmaya ya da yapı markete gidip kendinize uygun bir hazır mutfak dolabı beğeniyorsunuz. Ya da bir firmanın kataloğunu alıp evinize uygun mutfak dolabını seçiyorsunuz. Firma yetkilileri de seçtiğiniz hazır mutfak dolaplarını evinize gelip monte ediyor. Ancak bu bazen düşünüldüğü kadar kolay olmuyor. Çünkü konutların birçoğunda duvarların kesiştiği köşeler farklı açılarda olabiliyor ve önceden üretilen dolap modüllerinin uygulamasında da güçlükler çıkıyor. Bazen de o eve uygun tadilatlar gerekebiliyor. Burada önemli olan hem sizin beğenileriniz, istekleriniz hem de firma yetkililerinin size uygun hazır mutfak dolabı seçiminde sizi doğru yönlendirmesi. Gerektiğinde ufak değişikliklerde size yardımcı olması ve butik de çalışabilmesi.

Hazır Mutfak İmalatı

Hazır mutfak dolabı imalatı nda evet iş ölçü almakla başlar, ancak orda bitmez. Önemli olan mutfak dolaplarının hem sizin zevkinize hitap etmesi, hem kullanışlı olması, hem de estetik olması. Bütün bunlarla birlikte uygun fiyatta olması ve kalitesinin de iyi olması. Hazır mutfak dolabı imalatında İzmir’de uzun yıllardır hizmet veren Özcan Mobilya birçok firma ve mağazaya da üretici olarak destek vermektedir. Yeni trendlere uygun çizgi ve tasarımlarıyla mutfak dolabı imalatında İzmir’de öncü kuruluşlardan biri olan Özcan Mobilya hem şık ve kullanışlı, hem de kaliteli ürünler ile İzmir’de mutfak dolabı imalatı yapmaktadır.

Maalesef son yıllarda birçok sektörde olduğu gibi mutfak dolabı imalatında da işinin ehli olmayan kişiler tarafından çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunun sonucunda da boşa giden paralar, mutsuz müşteriler ortaya çıkmaktadır. Çünkü mutfak dolabı deyince aklınıza sadece mutfağınızın ölçüsünün alınıp gidilmesi gelmesin. Anlaştığınız firmanın şu konularda da dikkatli olması gerektiğini unutmayın. Örneğin mutfak mekanında herhangi bir tadilat yapılacak mı ya da su tesisatının yerinde bir değişiklik olacak mı? Prizlerin ya da aydınlatmanın yeri mutfak dolaplarınızı yapacak firma tarafından hesaplanmış mı? Ya da mutfak dolabınızla tezgah arası tamamen fayansla mı kaplanacak? Tüm bunlar dikkate alınmadıysa dolaplarınız eve geldiğinde sizleri kötü de bir sürprizin beklediğini hatırlatmak isteriz. Anlaştığınız firmanın işinin ehli, profesyonel olmasına çok dikkat edin. Daha önce yaptığı işlerden referanslar isteyin. Sorunlarla karşılaşmamak, hayalinizdeki mutfağa kavuşmak istiyorsanız İzmir’de mutfak dolabı denilince akla ilk gelen firma olan Özcan Mobilya sizlerin hizmetinizde. İzmir’de her bütçeye uygun mutfak dolabı imalatı yapan Özcan Mobilya; kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla, profesyonel kadrosuyla ve en önemlisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla İzmir’de hazır mutfak dolabı imalatında en doğru adres.

Eskilerin de dediği gibi mutfak bir evin kalbidir. Mutfaklar sadece yemek hazırladığımız, yemek yediğimiz mekanlar değildir. Aile bireylerinin gün boyunca aynı masada buluştuğu, sohbet ettiği, bazen önemli kararlar aldığı mekanlardır. Buraların ferah olması, iyi dizayn edilmiş olması, kullanışlı olması aile içerisindeki iletişimi ve etkileşimi de etkiler. Sağlıklı ortamlar sağlıklı ilişkiler de doğurur. Zevksiz bir mutfak, kullanışsız bir mutfak kendini ilk önce mutfak dolaplarıyla belli eder. İşte biz İzmir’de hazır mutfak dolabı sektöründe evinizin kalbi olan mutfağınızda şık, kullanışlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla mutfak dolabı imalatı yapıyoruz. Alanımızdaki gelişmeleri çok yakında takip ediyoruz. Yeni mutfak dolabı tasarımları, yeni teknolojinin de getirdiği imkanları da görmek için alanımızla ilgili yurt içi ve yurt dışındaki tüm fuarlara katılıyoruz.

İzmir’de size özel, farklı, kullanışlı, estetik, kaliteli bir hazır mutfak dolabı istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir Karabağlar’da mutfak sektöründe hizmet veren firmamız size özel tasarımlarıyla ve en önemlisi müşteri memnuniyeti hizmetiyle siz değerli İzmirlilerin hizmetinde. Daha önceden yaptığımız işleri referans olarak alabilirsiniz. Göreceksiniz ki en önemli kriterimiz müşteri memnuniyeti. Firma sahibimiz Sabri Özcan her işi titizlikle takip etmekte; ölçü alımından montaja, projenin sonuçlanmasına kadar bizzat takip etmektedir. İzmir hazır mutfak dolabı, hazır mutfak izmir, hazır mutfak imalatı konusunda merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz ve daha fazla bilgi alabileceğiniz 0535 653 75 13 No’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikMutfak Dolabı Modelleri
Sonraki İçerikHazır Mutfak Dolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler